127. Savonett, Omega, 14-k guld
Tidigt 1900-tal, vitemaljerad urtavla, plexiglas, arabiska siffror, innerboett i metall, tot vikt ur 100 gram, exkl. kedja i gulddouble, smärre slitage, gravyrer, går vid enklare test
Budgivning avslutad
Avslutat rop
Budgivning
7 000 kr
Tis 02 2023 -
6 500 kr
Tis 02 2023 -
6 000 kr
Tis 02 2023 -
4 200 kr
Tis 02 2023 -
4 000 kr
Tis 02 2023 -
3 200 kr
Tis 02 2023 -
3 000 kr
Tis 02 2023 -
2 200 kr
Tis 02 2023 -
2 000 kr
Tis 02 2023 -
1 900 kr
Tis 02 2023
Auktionsinformation
Mån -tor 11- 18, i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg.På det klubbade beloppet tillkommer inropsprovision om 20 % inkl.moms samt slagavgift 50 kronor per auktionspost.
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se