238. Skrivbordsmöbel, Selfile Home Office
1900-talets mitt, delvis fanerad i teak, samt björk, invändig skrivskiva, låda samt fack. Bredd 82/163, djup 54, höjd 114 cm. Bruksslitage.
Objektet avslutas
Avslutat rop
26 november 2023 16:16
Budgivning
2 600 kr
Sön 26 2023 -
2 400 kr
Sön 26 2023 -
2 200 kr
Sön 26 2023 -
2 000 kr
Sön 26 2023 -
1 900 kr
Sön 26 2023 -
1 800 kr
Sön 26 2023 -
1 700 kr
Sön 26 2023 -
1 600 kr
Sön 26 2023 -
1 500 kr
Sön 26 2023 -
1 400 kr
Sön 26 2023